Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Aşağıdaki şartlar ve koşullar dahil olmak üzere, Uygulamam.com profili, içeriği, profil üzerinden kullanılan ürünler ve servisler bundan böyle Uygulamam.com ("hizmet") olarak anılacaktır.

Uygulamam.com, GENEL tarafından kurulmuş ve halen işletilmektedir.

Uygulamam.com burada yer alan koşulları ve diğer kuralları, gizlilik politikasını ve bu sitede zaman zaman yayınlanan prosedürleri (toplu olarak "Üyelik Sözleşmesi") değişiklik yapmaksızın kabul etmeniz şartıyla hizmet sunmaktadır. Uygulamam.com ücretli bir servistir, Mobil, POS veya diğer ödeme araçları için düzenlenen ek protokokoller de işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır.

Lütfen profil oluşturmadan, yeni bir hesap oluşturmak üzere 3. parti servislere erişim izni vermeden, mevcut hesaplara erişmeden ya da Uygulamam.com'u kullanmadan önce bu Üyelik Sözleşmesi'ni dikkatlice okuyun. Uygulamam.com'a erişmekle ya da herhangi bir bölümünü kullanmakla bu sözleşmedeki şartları ve koşullara bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız. Eğer tüm şartları ve koşulları kabul etmezseniz herhangi bir hizmeti kullanamaz, profil oluşturamazsınız.

1. Uygulamam.com Hesabınız ve Profiliniz

Eğer Uygulamam.com'da bir profil oluşturursanız, hesabınızın ve profilinizin güvenliğini korumaktan ve hesabınızda ya da profilinizde gerçekleşen tüm etkinliklerden ve bağlantılarından sorumlu olursunuz.

GENEL, uygunsuz veya kanundışı olduğunu tespit ettiği, ayrıca GENEL'yi bahse konu anlaşmazlıklarda sorumlu kılacak her türlü içeriği tespit ettiğinde hizmeti durdurabilir.

Profilinizin, hesabınızin yetkiniz dışında kullanımında ya da başka bir güvenlik ihlali durumunu fark ettiğinizde öncelikle GENEL'yi bilgilendirmelisiniz. GENEL, sizin ihlaliniz ve hatanız sonucunda meydana gelen zarardan sorumlu tutulamaz.

2. Şifreler

Uygulamam.com'daki hesabınıza, profilinize ve servislere erişmek üzere Facebook üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Facebook hesabına bağlı giriş için kullanılan araç ve yöntemler tamamen Facebook tarafından sağlanmaktadır ve bu yöntem sadece Facebook’un sorumluluk alanında bulunmaktadır. Facebook şifrenizin güvenliği konusunda Uygulamam.com sorumlu tutulamaz.

3. Katılımcıların Sorumlulukları

Uygulamam.com'da profil oluşturmanız, profile metin yazmanız, profile herhangi bir öğe eklemeniz veya yüklemeniz, profile bağlantı eklemeniz ya da benzer herhangi bir içerik üretmeniz durumunda (toplu olarak "İçerik" olarak anılacak) içerikten ve içeriğin oluşturabileceği zararlı sonuçlardan tümüyle sorumlu olursunuz. Profilinize yapacağınız metin, grafik, ses öğeleri, kodsal yazılım veya herhangi eklemeler onun içerik olduğu gerçeğini değiştirmez. 10. Maddede katılımcıların yayınlamaması gereken içerikler detaylı şekilde belirtilmiştir.

4. Servis Ekleme / Kaldırma

GENEL, Uygulamam.com kullanıcılarına birçok sosyal ağda profillerini ekleme imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda servis kaldırma özelliği ile kullanıcılar ekledikleri servisleri geçici olarak veya diledikleri süre zarfı için geçerli olacak şekilde kaldırabilir.

5. Destek

Uygulamam.com, kullanıcılarına e-posta desteği vermeyi taahhüt eder. GENEL standartları, politikaları çerçevesinde Uygulamam.com üyelerine ücretsiz olarak e-posta ile destek sağlar. GENEL, Uygulamam.com hizmetleri ile ilgili kullanıcılarına vereceği destekte belirli bir yanıt süresini taahhüt etmez. Cevap verme süresi değişkenlik gösterebilir. Kullanıcılar, sitede yer alan “Geri Bildirim” butonundan destek almak istedikleri konu ile ilgili GENEL’e ulaşabilirler.

6. Yayın Mülkiyeti

GENEL, Uygulamam.com üzerinden eklediğiniz sosyal hesaplarınızda paylaştığınız her türlü yazı, resim, video vb tüm içeriklerdebir mülkiyet hakkı talep etmez. Uygulamam.com, kullanıcılarının uygulamalarını sitesinde ve e-posta yolu ve/veya başka kanallar ile gönderimde websitesini tanıtım amaçlı kullanabilir. İşbu Anlaşmada öngörülenler dışında, Uygulamam.com Hizmetlerinde veya Uygulamam.com Hizmetleri vasıtasıyla görüntülenen bir İçeriği kopyalayamaz, değiştiremez, tercümesini yapamaz, dağıtamaz, kullanamaz, görüntüleyemez, satamaz veya farklı şekilde kullanamazsınız.

GENEL, üyelerinin profillerini site genelinde ana sayfa ve alt sayfalarda, e-posta tanıtım bültenlerinde ve Uygulamam.com'a ait sosyal ağ hesaplarında tanıtım ve bilgilendirme amaçlı paylaşabilir.

7. Değişiklikler

GENEL, bu anlaşmayı kısmen ya da tamamen değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Anlaşmadaki değişiklikleri kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Her değişiklikten sonra profilinize giriş yaparak devamlı kullanımınız, yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz manasına gelir. GENEL ayrıca gelecekte oluşturacağı yeni araçlar ve araştırmalar sonucunda profiliniz vasıtası ile yeni hizmetler veya özellikler önerebilir. Bu yeni hizmet veya özellikler, bu anlaşmanın koşul ve şartlarına bağlıdır.

8. Bildirimler

Uygulamam.com Hizmetlerine ilişkin bildirimler, özel teklifler, promosyonlar, ticari reklamlar ve pazarlama materyalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere GENEL’nin iletiler yollayabileceğini anlamış ve kabul etmiş oluyorsunuz. Hesabınıza giriş yaparak ve uygun bildirim seçeneklerini belirleyerek ya da ticari e-postaların alt kısmındaki e-posta üyeliğinden çıkma talimatlarını izleyerek Uygulamam.com Hizmetleri ile ne tipte iletişim kurulacağını kontrol edebilirsiniz.

9. Bilgi Depolama

GENEL, Uygulamam.com Hizmetlerinde Uygulamam.com Hizmetleri üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri vasıtasıyla yayınladığınız İçeriğin depolama boyutunu kısıtlama hakkını saklı tutar.

10. Yayınlanmaması Gereken İçerikler

Aşağıda illegal olan veya Uygulamam.com Hizmetlerinde, Uygulamam.com Hizmetleri üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri vasıtasıyla yayınlanması yasaklanan İçerik örnekleri bulunmaktadır. GENEL, tamamen kendi takdirine bağlı olarak işbu hükmü ihlal ettiğini düşündüğü bir kişiyi soruşturma ve makul yasal işlemi başlatma hakkını saklı tutar (uygunsuz İçeriği Uygulamam.com Hizmetlerinden kaldırmak, bu ihlalcinin Üyeliğini feshetmek ve/veya bu İçeriği Kanun yürütücü mercilere bildirmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere). Yasaklanan İçerik tamamen GENEL’nin takdirine bağlı olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere şunları kapsar:

 • Aşikar bir şekilde uygunsuz olan veya ırkçılığa, fanatikliğe veya bir gruba veya bireye karşı düşmanlığa yardım ya da teşvik eden veya bir şekilde fiziki zarar veren içerikler,
 • Başka bir kişinin kişilik haklarını ve kişisel mahremiyetini ihlal eden içerikler,
 • İnsanları cinsel açıdan veya şiddet içeriğiyle istismar eden içerikler,
 • Çıplaklık, aşırı şiddet veya uygunsuz konu içeren veya müstehcen bir web sitesine bir bağlantı içeren içerikler,
 • 18 yaşın altındaki bir kişiden kişisel bilgi isteyen veya böylesi bir bilgiyi almak üzere tasarlanmış içerikler,
 • Bir kişi için gizlilik veya güvenlik riski doğuran bir bilgiyi açıkça yayınlayan içerikler,
 • Yanlış veya yanıltıcı olduğunu bildiğiniz bir bilgiden oluşan veya illegal etkinliklere veya taciz edici, tehdit edici, müstehcen, iftira atıcı bir davranışa teşvik eden içerikler,
 • Başka bir kişinin telif haklı eserinin illegal veya izinsiz kopyalanmasına teşvik eden bir İçerik, örneğin korsan bilgisayar programları veya bağlantılar sunan, üreticinin kurduğu koruma aygıtlarını engelleyecek bilgiler veren veya korsan müzik sunan veya korsan müzik dosyalarına bağlantı sağlayan içerikler,
 • Bir suç eylemini veya girişimini destekleyen veya illegal silahların yapımı veya alımı, uyuşturucu madde kullanımının desteklenmesi ve teşvik edilmesi, bir kişinin gizliliğinin ihlal edilmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere illegal faaliyetler için öğretici bilgiler veren bir İçerik veya bilgisayar virüsü yayan veya oluşturan içerikler,
 • Ticari veya yasal olmayan amaçlarla diğer Kullanıcılardan şifre veya kişisel kimlik bilgileri isteyen veya böylesi bilgileri almak üzere tasarlanmış içerikler,
 • Müzisyen, komedyen, film yapımcısı veya diğer profiller için cinsel olarak açık saçık görüntüleri kullanan veya profile yoğunluk kazandırmak için taraflı, yanıltıcı veya aldatıcı içerikler


11. Telif Haklarının ve Diğer Fikri Mülkiyetin Korunması

Bu Anlaşma, GENEL ve kullanıcı arasında kalacaktır. Taraflar herhangi üçüncü tarafa fikrimülkiyet, ve tüm hak, ünvan ve faiz ve transfer etmez . Uygulamam.com logoları, marka hakları, grafikler GENEL’in mülkiyeti altındadır. Profilinizde kullandığınız görsel, logo, marka isimleri vb. Üçüncü taraflarla ilişkilidir. Profiliniz, kullanımınız, Uygulamam.com veya 3.taraf markalarını yeniden üretme ve kullanma konusunda lisans veya hak tanımaz. Bir kişinin veya işletmenin bir telif hakkına, patentine, ticari sırrına veya diğer mülkiyet haklarına tecavüz eden bir materyali yükleyemez, dahil edemez, yayınlayamaz, e-posta atamaz, iletemez veya sair suretle sunamazsınız. İlgili durumlarda, tekrar eden ihlallerde, İhlalcilerin Üyeliğini feshetmek, GENEL’in ilkelerindendir. Eserinizin bir telif hakkına tecavüzü teşkil edecek şekilde kopyalandığını ve Uygulamam.com Hizmetlerinde veya Uygulamam.com Hizmetleri vasıtasıyla yayınlandığını düşündüğünüzde, lütfen şu bilgilerle birlikte iddia ettiğiniz tecavüzü belirten bir tebligatı GENEL Telif Hakkı Vekiline iletilmek üzere tarafımıza iletiniz:

(a) tecavüz edildiği iddia edilen telif hakkına sahip eserin kimliği veya tek bir tebligatta birden fazla telif haklı eserin bulunması halinde bu eserlerin temsili listesi;
(b) tecavüz ettiği iddia edilen materyalin kimliği ve materyali Uygulamam.com Hizmetlerine yerleştirmemizi sağlayacak düzeyde bilgi (ancak tecavüz ettiği iddia edilen materyalin URL’si/URL’leri bu koşula uygun olacak);
(c) adres, telefon numarası ve varsa e-posta adresi gibi size ulaşmamızı sağlayacak bilgiler;
(d) ihtilaflı kullanım için telif hakkı sahibi, onun vekili veya kanun tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir düşünceye sahip olduğunuzun beyanı;
(e) tebligatınızda yer alan yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı sahibinin adına hareket etme yetkisine sahip olduğunuza dair yalan yere yemin etme cezası kapsamında yaptığınız beyan; ve
(f) fiziki veya elektronik imzanız. İddia edilen tecavüzün tebliği için Uygulamam.com'in Telif Hakkı Vekiline şu şekilde ulaşabilirsiniz:

GENEL Eskişehir Devlet Yolu 9.Km Tepe Prime Plaza B Blok No:122 06800 Çankaya / ANKARA

İlgili: Telif Hakkı Temsilcisi.

Ayrıca İddia edilen tecavüzün tebliği için GENEL’nin Telif Hakkı Acentesine, şu adrese tıklamak suretiyle elektronik yolla da ulaşılabilir: bilgi@Uygulamam.com

GENEL telif hakkı sahiplerinin telif haklı işleri üzerinde kontrollü olmalarına yardımcı olacak bazı araçlar ve teknolojiler sunmaktadır. Bu araç ve teknolojilerin kullanılabilir olup olmadığını öğrenmek için lütfen belirtilen e-posta adresinden GENEL Telif Hakkı Temsilcisi ile iletişime geçin.

12. Üçüncü Kişi Bağlantılı Hizmetler

Üçüncü kişilerin geliştirdiği Bağlantılı Hizmetler, Uygulamam.com Hizmetlerinde, Uygulamam.com Hizmetleri üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri ile bağlantılı olarak sunulabilir. Bağlantılı Hizmetler, size ait Uygulamam.com profilinize kurulabilen; Uygulamam.com Hizmetlerindeki diğer Kullanıcılarla paylaşılabilen veya Uygulamam.com Hizmetleri dışından size ait Uygulamam.com hesabınıza bağlanabilen üçüncü kişilerce sunulan uygulamalar, web siteleri, masaüstü, kablosuz, mobil hizmetleri ve diğer hizmetleri içerir. Bağlantılı Hizmetler sizin Uygulamam.com profil bilgilerinizi, arkadaşlarınızı ve/veya Bağlantılı Hizmetlerdeki diğer profil içeriğini kullanabilir ve Uygulamam.com ile Bağlantılı Hizmetler arasında etkinlik olaylarını paylaşabili r (Bağlantılı Hizmetlerin sunmayı seçtiği özelliklere bağlı olarak). Bir üçüncü kişi Bağlantılı Hizmeti kullandığınızda, muhatabınız Uygulamam.com değil üçüncü kişidir. Uygulamam.com üçüncü kişileri kontrol etmemektedir ve nasıl hareket edeceklerini belirlememektedir. Bir üçüncü kişi Bağlantılı Hizmeti kullanmaya karar verdiyseniz, Bağlantılı Hizmet kendi gizlilik ilkelerine göre ve bu hizmete ilişkin sizin gizlilik ayarlarınıza uygun olarak sizin bilgilerinizi kullanabilir ve paylaşabilir. Ek olarak Bağlantılı Hizmeti veren üçüncü kişi teknoloji, geliştirme ya da ödeme hizmetleri gibi uygulama veya hizmet parçalarını diğer kişilerden sağlayabilir. Uygulamam.com’in üçüncü kişi Bağlantılı Hizmetlere ya da bu Bağlantılı Hizmetleri sağlayanlara ilişkin (korsanlık eylemleri dahil ancak bununla sınırlı olmayacak şekilde) sorumluluğu bulunmamaktadır ve Uygulamam.com, bunlara ilişkin sarih veya zımni hiçbir taahhütte bulunmaz. Uygulamam.com karşınızdaki kişileri tanımıyorsanız ya da bir konuda rahatsız hissediyorsanız herhangi bir şekilde kimliğinizin belirlenmesine yol açacak bilgileri herhangi bir üçüncü kişi Bağlantılı Hizmete vermemeniz gerektiğini özellikle belirtmektedir.

13. Üye Anlaşmazlıkları

Diğer Uygulamam.com Üyeleri, program geliştiren üçüncü kişiler ya da Uygulamam.com Hizmetleri ve/veya Bağlantılı Hizmetleri üzerinden ilişki kurduğunuz diğer kişiler ile ilişkilerinizden münhasıran kendiniz sorumlusunuz. GENEL anlaşmazlıklara müdahale etme hakkını (bir yükümlülük olmamak kaydıyla) saklı tutar.

14. Gizlilik

Uygulamam.com Hizmetlerinin kullanımı aynı zamanda işbu Anlaşmaya atfen dahil edilen gizlilik ilkelerimize tabidir.

15. Feragat

Uygulamam.com Hizmetlerinde ya da Bağlantılı Hizmetlerde, Uygulamam.com Hizmetleri ya da Bağlantılı Hizmetler üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri ya da Bağlantılı Hizmetler vasıtasıyla Uygulamam.com Hizmetleri veya Bağlantılı Hizmetler Kullanıcıları tarafından yayınlanan bir Kullanıcı İçeriğinin doğruluğundan ve güvenilirliğinden, Uygulamam.com sorumlu değildir ve bunun için sarih veya zımni bir taahhütte bulunmaz ve bu Kullanıcı İçeriğinin Uygulamam.com’in görüşlerini veya tutumlarını yansıtması gerekmez. Ek olarak Uygulamam.com Hizmetleri Kullanıcılarının veya Uygulamam.com Hizmetlerinde kullanılan bir ekipman veya programın yol açtığı herhangi bir hasar, yaralanma ya da kayıpla ilgili Uygulamam.com sorumlu tutulamaz. Uygulamam.com Hizmetlerinde, Uygulamam.com Hizmetleri üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri vasıtasıyla Üyeler tarafından oluşturulan veya yayınlanan profiller ve Bağlantılı Hizmetleri, diğer websitelerine bağlantılar içerebilir. Uygulamam.com bu web siteleri ve hizmetlerin İçeriğinden , doğruluğundan, bu websiteleri ve hizmetlerde ifade edilen görüşlerden sorumlu değildir ve bu web siteleri ve hizmetler doğruluk ve eksiksiz olma açısından Uygulamam.com tarafından soruşturulmaz, denetlenmez veya kontrol edilmez. Uygulamam.com Hizmetlerinde bir web sitesi veya hizmet bağlantısının verilmesi Uygulamam.com’in bu websitesi veya hizmeti onayladığı anlamına gelmez. Bu üçüncü taraf sitelere ve hizmetlere girdiğinizde risk tamamen kendinize aittir. Uygulamam.com Hizmetlerinde ya da Bağlantılı Hizmetlerde, Uygulamam.com Hizmetleri ya da Bağlantılı Hizmetler üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri ya da Bağlantılı Hizmetler vasıtasıyla yayınlanan üçüncü şahıs reklamlarından veya Bağlantılı Hizmetlerden Uygulamam.com sorumlu değildir ve bu üçüncü kişiler tarafından sunulan ürün veya hizmetlerin sorumluluğunu almaz. Uygulamam.com bir Uygulamam.com Hizmetleri veya Bağlantılı Hizmetler Kullanıcısının çevrim içi çevrim dışı bir davranışından sorumlu değildir. Uygulamam.com işletim veya iletimdeki bir hatadan, ihmalden, kesintiden, silinmeden, kusurdan, gecikmeden, iletişim hattı kesintisinden, hırsızlık veya zarar verme veya izinsiz kullanımdan veya bir Kullanıcı veya Üye iletişiminin değiştirilmesinden sorumlu değildir. Uygulamam.com bir telefon ağı veya hattındaki, bilgisayar çevrimiçi sistemlerindeki, sunucu veya sağlayıcılardaki, bilgisayar donanımındaki, yazılımdaki problemler veya teknik arızalar, teknik problemlerden dolayı e-posta veya medya çalar hatalarından veya İnternetteki, Uygulamam.com Hizmetlerindeki veya Bağlantılı Hizmetlerdeki veya tümündeki yoğunluktan ve Uygulamam.com Hizmetleri ile bağlantılı olarak katılımdan veya materyal indirmeden kaynaklanarak Kullanıcılara veya bir kişinin bilgisayarına verilen hasarlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü sorundan sorumlu değildir. Uygulamam.com hiçbir durumda Uygulamam.com Hizmetlerinin veya Bağlantılı Hizmetlerin kullanımının, bir Uygulamam.com etkinliğine katılımın, Uygulamam.com Hizmetlerinde ya da Bağlantılı Hizmetlerde, Uygulamam.com Hizmetleri ya da Bağlantılı Hizmetler üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri ya da Bağlantılı Hizmetler vasıtasıyla yayınlanan bir İçeriğin veya bir Uygulamam.com Hizmetleri Kullanıcısının çevrim içi veya çevrim dışı bir hareketinin yol açtığı kişisel yaralanma veya ölüm dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir zarar ya da yaralanma için hiçbir durumda sorumlu tutulmayacaktır. Uygulamam.com Hizmetleri ve Bağlantılı Hizmetler “Olduğu Gibi” (AS-IS) sunulur ve Uygulamam.com belli bir amaca uygunluk taahhüdünden veya tecavüz etmeme taahhüdünden açıkça feragat eder. Uygulamam.com, Uygulamam.com Hizmetlerinin ve Bağlantılı Hizmetlerin kullanıma ait spesifik sonuçları garanti edemez veya bunun sözünü veremez.

16. Sınırlı Yükümlülük

GENEL bir tazminat olasılığı kendisine belirtilmiş dahi olsa hiçbir durumda Uygulamam.com hizmetlerini ve bağlantılı hizmetleri kullanmanız sonucu ortaya çıkan kâr kaybı dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere dolaylı, cezai, arızî veya cezalandırıcı tazminat için size veya bir üçüncü şahsa karşı yükümlü olmayacaktır. işbu anlaşmada yer alan aksi yöndeki bir hükme bakılmaksızın herhangi bir nedenle ve eylemin biçimine bakılmaksızın Uygulamam.com'in size karşı yükümlülüğü her zaman sizin üyelik süresi boyunca Uygulamam.com hizmetleri için GENEL’ye ödediğiniz tutarla sınırlı olacaktır.

18. Anlaşmazlıklar

İşbu Anlaşma kanunlar ihtilafı hükümleri dikkate alınmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve bu kanunlar uyarınca yorumlanacaktır. Siz ve GENEL, işbu Anlaşmadan veya Uygulamam.com Hizmetlerinden doğan anlaşmazlıkları çözmek için Ankara mahkemelerinin münhasır yargı yetkisini kabul etmektesiniz. Taraflardan her biri bilerek, isteyerek ve kasıtlı olarak işbu anlaşmadan veya işbu anlaşma kapsamında doğan veya işbu anlaşma ile bağlantılı bir dava (talepler, karşı talepler, karşı davalar veya üçüncü taraf talepleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) için sahip olabileceği jüri ile dava olunma hakkından feragat eder. ayrıca, bu belgedeki taraflardan her biri, böyle bir tarafın bu gibi bir dava halinde bu jürili yargılama hakkından feragat hükmünü uygulamak istemeyeceğini taraflardan herhangi birinin hiçbir temsilci veya vekilinin, açıkça veya başka şekilde, beyan etmemiş olduğunu, tasdik eder. taraflardan her biri işbu bölümün işbu anlaşmaya girmesi için önemli bir teşvik olduğunu onaylar.

19. Tazminat

Uygulamam.com Hizmetlerini, işbu Anlaşmayı ihlal edecek şekilde kullanmanızdan ve/veya işbu Anlaşmanın bir ihlalinden ve/veya işbu Anlaşmada yer alan beyan ve taahhütlerinizin bir ihlalinden ve/veya Uygulamam.com Hizmetlerinde, Uygulamam.com Hizmetleri üzerinden veya Uygulamam.com Hizmetleri vasıtasıyla yayınladığınız bir içerikten dolayı makul avukat masrafları dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere bir üçüncü şahıs tarafından talep edilen bir zarara, yükümlülüğe, karşı Uygulamam.com’i, iştiraklerini ve bağlı ortaklıklarını, taşeronlarını ve diğer ortaklarını ve bunların çalışanlarını, memurlarını, temsilcilerini ve ortaklarını tazmin etmeyi ve zarar görmemelerini sağlamayı kabul edersiniz.

20. Diğer

İşbu Anlaşma Uygulamam.com Websitesini veya bir Uygulamam.com Hizmetini kullanmanız üzerine kabul edilir ve Üye olduğunuzda ayrıca onaylanır. Siz ve Uygulamam.com arasındaki her anlaşma her zaman en az bu Anlaşma hükümlerinin tamamını içerecektir. Belirli Uygulamam.com Hizmetlerine erişmeniz ve onları kullanmanız, bu Anlaşmaya ek olarak, bu belirli Uygulamam.com Hizmetlerine ilişkin ek hükümleri ve koşulları kabul etmenizi gerektirecektir. Bu durum Yazılım ve İçerik indirmenizi de gerektirebilecektir. Uygulamam.com’in işbu Anlaşmanın bir hakkını veya hükmünü kullanamaması veya uygulayamaması bu hak veya hükümden feragat olarak görülmeyecektir. İşbu Anlaşmanın bölüm başlıkları sadece kolaylık amacını taşır ve yasal veya akdî bir etkiye sahip değildir. Uygulamam.com GENEL şirketinin bir ticari markasıdır. İşbu Anlaşma kanun izin verdiği ölçüde uygulanmaktadır. İşbu Anlaşmanın bir hükmünün illegal, geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, bu hüküm işbu Anlaşmadan ayrılabilir ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini veya uygulanabilirliğini etkilemez.

İşbu Anlaşmaya ilişkin sorular için bizimle iletişime geçmek isterseniz lütfen iletişim sayfamızda bulunan iletişim formunu kullanın.